فواره نخل یکی از جدیدترین جاذبه‌های The Pointe می‌باشد. این جاذبه که در اکتبر 2020 راه اندازی شد، رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین فواره رقصنده جهان دارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

فواره نخل که مساحتی به وسعت 14000 فوت مربع را در بر می گیرد، تنها فواره چند رنگ دبی است. بیش از 3000 چراغ LED صحنه را برای یک منظره بصری پر جنب و جوش آماده می کند که در آن جت های آبی رنگارنگ به ارتفاع 105 متر شلیک می کنند و با آهنگ های محبوب خلیجی، پاپ، کلاسیک و بین المللی می رقصند.

این فواره با در نظر گرفتن پایداری طراحی شده است – برای مثال، آب مستقیماً از دریا بدون نیاز به تجهیزات ذخیره‌سازی یا فیلتراسیون خاصی به گردش در می‌آید، و هر اجرا با استفاده از فناوری صرفه‌جویی در انرژی طراحی شده است.

فواره نخل از یکی از بزرگترین آبنماهای رقصنده جهان دیدن کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کارهایی که می‌توانید در نزدیکی فواره نخل انجام دهید

فواره نخل هر روز با نمایش هایی که از غروب آفتاب تا نیمه شب هر 30 دقیقه برگزار می شود میزبان بازدیدکنندگان است. برای گذراندن روز در The Pointe، زود با آنجا بروید یا برای صرف شام، به یکی از رستوران‌های کنار آب از جمله Mongol Ger، % Arabica و La Bella Vita بروید و از منظره عالی آنجا لذت ببرید.

در جمیرا، برترین جاذبه‌های جزیره را از جمله مرکز خرید نخیل تا آتلانتیس، نخل و جدیدترین نقاط مهم از جمله هتل‌ها، کلوپ‌های ساحلی و مکان‌های غذاخوری را از دست ندهید.شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *