کودکان 2 تا 11 ساله می توانند بازی های خاصی انجام دهند و  تخیل خود در OliOli را گسترده کنند. موزه نمایش تجربی در Al Quoz، که در سال 2021 جایزه Tripadvisor Traveller’s Choice را دریافت کرد، دارای هشت گالری است.

که در دو طبقه پخش شده اند. بچه‌ها می‌توانند در حین یادگیری در این فضاهای اختصاصی سرگرم شوند.: گالری هوا، گالری آب، تورهای توشی، توپ‌های Incredi-Ball، پارک آینده، Mission OliOli، گالری کودکان نوپا و ماشین‌ها و  بخش هایی را نیز شامل می شوند.

هر گالری یک تجربه حسی فراگیر ارائه می دهد و با هنر و تجهیزات مدرن با الهام از ایده های مربیان برجسته جهانی، روانشناسان رشد، هنرمندان و سازندگان به دقت طراحی شده است.

در مجموع، 45 نمایشگاه عملی برای بچه ها وجود دارد که می توانند تجربه کنند اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

OliOli مکانی برای کودکان 2 تا 11 سال در دبی + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کارهایی که در OliOli انجام می دهیم

مهندسان جوان می‌توانند اتومبیل‌ها، موشک‌ها و هاورکرافت‌ها را طراحی و آزمایش کنند.،

در حالی که ماموران مخفی نوظهور می‌خواهند مخفیانه بروند و با یک شرور با یک نقشه اصلی شیطانی مقابله کنند. معماران و هنرمندان آماتور ممکن است ترجیح دهند رندرهای خلاقانه را با استفاده از ابزارها و اشیاء مختلف جالب کشف کنند.

برای بزرگسالان نیز در این جا سرگرمی وجود دارد، همه  بخش ها به خانواده‌ها اجازه می‌دهند.

تا در جلسات  انجام بازی تخیلی با هم ارتباط برقرار کنند، و کودکان همیشه با یک بزرگسال 18 ساله یا بالاتر همراه هستند. برای مدتی استراحت یا مصرف میان‌وعده‌های سالم می توانید به کافه La Petite Treehouse در OliOli نیز بروید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *