در دبی  فستیوال سیتی مال شما می توانید واقعیت را نادیده بگیرید و آن جا Novo Cinemas نام دارد. سینماهای نوو به هر بازدیدکننده برخی از خلاقانه ترین تجارب سرگرمی در منطقه را ارائه می دهد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

در سطح Skywalk مرکز جشنواره، می‌توانید مکان مناسب خود را در میان دریایی از صندلی‌هایی که می‌توانند 2300 م فرد  را در خود جای دهند، بیابید. Novo که عنوان خود را به عنوان یکی از بزرگترین زنجیره های سینما در منطقه می بالد، میراث خود را با معرفی این منطقه به فناوری های تکاملی مانند بزرگترین IMAX با لیزر در منطقه، رزرو آنلاین، کیوسک های الکترونیکی و اولین برنامه موبایل اختصاصی سینما آغاز کرد.

سینماهای نوو فرار از واقعیت با تجربه های سینمایی در سطح جهانی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سینماهای نوو مجموعه ای از دو سینمای بزرگ

این مجموعه سینمایی بزرگ دو تجربه تماشایی را در خود جای داده است. نمایش‌های Novo Seven-Star را  می توانید امتحان کنید، جایی که می‌توانید آرام بنشینید، استراحت کنید و به سرزمین فیلم و سینما  بروید. به سادگی در حالت تجملانه دراز بکشید زیرا کارکنان در این حالت به شما خدمات می دهند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *