مجموعه ورزشی آبی نمو یک ارائه دهنده برتر ورزش های آبی در دبی، هر ماجراجویی آبی را به یک تجربه هیجان انگیز برای همه سنین تبدیل می کند. با ترکیب تفریحات ساحلی با تور، بازدیدکنندگان می‌توانند انتظار یک سواری هیجان‌انگیز و چشم‌اندازهای نزدیک به ساحل از مناطق کلیدی را داشته باشند. پس جای تعجب نیست که «تور جت اسکی دبی: برج العرب، دبی مارینا، آتلانتیس، نخل و برج خلیفه» به عنوان تجربه شماره یک تریپ ادوایزر در جهان برای سال 2021 شناخته شده است. بهترین قیمت تور دوبی را از سفریتو بخواهید.

مجموعه ورزشی آبی نمو و تجربه های زیادی در این بخش کسب کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

فعالیت های موجود در مجموعه ورزشی آبی نمو

علاوه بر جت اسکی، نمو همچنین فعالیت‌های مبتنی بر آب دیگری مانند فلای‌برد، پاراسلینگ و لوله‌کشی با قایق‌های تندرو را نیز ارائه می‌کند – که همگی در میان محیطی خوش منظره و پر از فرصت‌های عکاسی بی‌رقیب انجام می‌شوند. کسانی که به دنبال خرید بیشتر هستند، می‌توانند از اجاره قایق‌های تفریحی راحت، همراه با پذیرایی در داخل کشتی، که می‌توانند از دو تا بیش از 50 مهمان را در خود جای دهند، استفاده کنند. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

ورزش آبی نمو واقع در بندر ماهیگیری زیبای ام سقیم، در کنار هتل ساحلی جمیرا و برج العرب، از تیمی بین المللی از کارشناسان شهری تشکیل شده است که مشتاق هستند تعطیلات دبی شما را فراموش نشدنی کنند. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *