مرکز خرید نخیل دبی – خرید، سرگرمی و موارد دیگر در قلب پالم

مرکز خرید نخیل دبی یک مقصد تفریحی، خرده‌فروشی، غذاخوری و سرگرمی ممتاز است که در مرکز پالم جمیرا واقع شده است. این مرکز خرید که از طریق پالم مونوریل، جاده یا پیاده قابل دسترسی است، در اواخر سال 2019 با بیش از 300 فروشگاه افتتاح شد. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

نکات برجسته این مرکز خرید عبارتند از فروشگاه لوازم خانگی ACE، H&M و سوپرمارکت Waitrose، که به طیف وسیعی از فضاهای تفریحی مانند پارک ترامپولین Trampo Extreme، زمین بازی سرپوشیده Fabyland و مجتمع سینماهای VOX با ۱۴ صفحه دسترسی دارد.

مرکز خرید نخیل دبی - خرید، سرگرمی و موارد دیگر در قلب پالم

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

جاذبه های گردشگری در مرکز خرید نخیل

برای غذا خوردن، می‌توان از میان طیف وسیعی از رستوران‌های با غذای خوب روی پشت‌بام، فودکورت یا تعدادی کافه انتخاب کنید – که همگی تضمین می‌کنند هوس شما را برآورده کنند. این مرکز خرید همچنین دسترسی به «منظره پالم » را فراهم می‌کند – عرشه دیدبانی در بالای برج پالم قرار دارد و مناظر بی‌نظیری از مجمع‌الجزایر را از ارتفاع ۲۴۰ متری از سطح دریا ارائه می‌دهد.

در سال 2021، سنت رجیس درهای خود را در پالم باز کرد – این هتل بزرگ که مستقیماً به مرکز خرید نخیل متصل است، از 290 اتاق و سوئیت به همراه یک سالن رقص پر زرق و برق، رستوران های دست ساز، چشمه آب معدنی مجلل و دو استخر شنای بزرگ تشکیل شده است. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

Recent search terms:

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.