غذاخوری مونرایز هشت نفره که در قله مجتمع آپارتمانی مجلل ادن هاوس قرار دارد، افراد بسیار جدی را جذب می کند. سرآشپز سلیمان حداد با ارائه یک منوی خوش طعم از چند غذا، بدون استثنا یا تغییری در نظم سرویس، سرپرستی تیمی جوان و پویا را بر عهده دارد که اشتیاقشان در بشقاب ظاهر می شود.بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

مهمان‌ها روی چهارپایه‌هایی که پشت سر هم قرار گرفته‌اند نشسته‌اند، بنابراین همه موقعیت‌ اصلی خود را پیدا می‌کنند و می‌توانند پس از شروع سرویس‌دهی، بشقاب‌هایی با جزئیات ظریف را ببینند. خود رستوران یک جعبه شیشه‌ای شیک است که از هر طرف منظره‌ای از شهر دارد.

غذاخوری مونرایز مکانی فوق العاده در دبی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

غذاخوری مونرایز مکانی فوق العاده در دبی

این مکان از خاورمیانه الهام گرفته است – در کنار تأثیرات و مواد تشکیل دهنده ژاپنی، پاشیدن فلفل دلمه ای شاتا و سماق، یا یک موهامرای مغزدار ساختارشکن شده است. ترکیب هوشمندانه و خارج از قاعده مواد، نقطه قوت این آشپزخانه است. حداد خودآموخته، با رویکرد نوآورانه omakase خود که مرزها را جابجا می کند، به هیچ قانونی پایبند نیست.

به عنوان بخشی از خدمات سرآشپز فرانسوی-سوری، منتظر غذاهای خاص مانند یک نسخه قارچی از اسنک پانی پوری هندی باشید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

برای تست این غذاهای لذیذ رزرو قبلی ضروری است و قیمت مجموعه‌ در هنگام رزرو پرداخت می‌شود. با توجه به ماهیت آشپزی، نیازهای غذایی را نمی توان به راحتی برآورده کرد، اما با وجود یک روح آشپزی ماجراجویانه برای افرادی که از آن بازدید می کنند یک امتیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *