به مواهب خوش آمدید، مکانی الهام بخش برای بزرگسالانی با نیازهای ویژه، که در سراسر امارات متحده عربی به عنوان “افراد قاطع” شناخته می شوند. در اینجا آنها می توانند مهارت های هنری را بیاموزند و اعتماد به نفس خود را در یک محیط امن و فراگیر توسعه دهند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این استودیو هنری و کافه که در انبارهای تغییر کاربری یافته در Al Quoz قرار دارد، برای بزرگسالان مصمم (18 سال و بالاتر) طراحی شده است. هدف این است که نشان دهیم که چگونه هر کسی استعداد خلاقیت به روش خود را دارد. دانش‌آموزان نه تنها توانایی‌های هنری را یاد می‌گیرند، بلکه مهارت‌های لازم زندگی را نیز در همه چیز، از سخنرانی در جمع گرفته تا یوگا، به لطف این جلسات متنوع توسعه می‌دهند.

مواهب یک استودیو هنری و کافه‌ای فراگیر در شهر دبی + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در مواهب چه انتظاری باید داشت

در فروشگاه موجود، هر محصول توسط هنرمندان مواهب طراحی شده است. چاپ های جدید را به عنوان یک سوغات خاص انتخاب کنید – در واقع، بسیاری از دانشجویان مواهب به هنرمندان انفرادی معتبر شهر تبدیل شده اند. کافه مواهب همسایه هم یکی از اولین فروشگاه های دبی است که توسط افراد مصمم کار می کند.

هر بازدید وعده چیز جدیدی را می دهد، بنابراین یک میان وعده بخورید، بنشینید و هنرمندانی را که بر روی جدیدترین قطعات خود کار می کنند، ببینید. مواهب به معنای «استعداد» در زبان عربی، برای رزرو رویدادهای خصوصی و اجتماعی نیز در دسترس است، جایی که بازدیدکنندگان می‌توانند با دانش‌آموزان نقاشی بکشند، یا به سادگی استراحت کنند و با قهوه بنوشند.

استودیوی هنری از دوشنبه تا جمعه از ساعت 9 صبح تا 5 بعد از ظهر باز است و کافه در تمام طول هفته از ساعت 10 صبح تا 6 بعد از ظهر کار می کند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *