سیاره جادویی همه چی تمام است، چه به دنبال سرگرمی باشید که شما را هیجانی کند و چیزی آرامش بخش باشید این مورد می تواند شما را به آرزویتان برساند. در پاساژ امارات، سیتی سنتر دیارا و سیتی سنتر میردیف یک فروشگاه  مجیک پلنت  پیدا خواهید کرد. این بزرگترین مرکز سرگرمی خانوادگی سرپوشیده در دبی است. انواع بازی های آرکید و آنلاین وجود دارد که نه تنها برای همه اعضای خانواده بلکه برای همه اندازه های گروهی مناسب است.

دوستان خود را در یک بازی در شبیه ساز مسابقه به چالش بکشید، به یکی از تفریحات متعددی که پیشنهاد می شود بروید یا با یک فیلم 4XD، در میزهای بیلیارد یا سالن بولینگ ده پین ​​به آن چیزی که میخواهید خواهید رسید. اگرچه این بسیار بیشتر از یک بازی ویدئویی است. این یک پارک تفریحی کوچک در یک مرکز خرید است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

سیاره جادویی بچه ها می توانند تمام روز را در مجیک پلنت در دبی بازی کنند

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سرگرمی های موجود در سیاره جادویی

به این ترتیب، اگر چیزی که به دنبال آن هستید هیجان است، توانایی خود را در مسیر آسمان و دیواره کوهنوردی امتحان کنید. همچنین تعدادی ترامپولین برای جهش در اطراف وجود دارد، یک چرخ و فلک و اتومبیل های های خاصی نیز در این بخش وجود دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بچه ها نیزهمچنین می توانند در کورس ماجراجویی نرم بدوند و در حین رفتن، ماجراجویی های خود را به واقعیت تبدیل کنند. و هر چه بیشتر بازی کنید، امتیاز بیشتری می توانید در پایان در فروشگاه جوایز خرج کنید. والدین نیز می توانند در صورت نیاز به استراحت به یکی از کافه ها یا فروشگاه های غذا مراجعه کنند. تمام خانواده ساعت ها مشغول به کار خودشان خواهند بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *