آیا می خواهید با ستاره ها روی فرش قرمز ژست بگیرید؟ موزه مادام توسو این امکان را به شما می دهد. برای بازدید از موزه مومی معروف بین‌المللی، که به‌خاطر ساختن کپی‌های واقعی از چهره‌های برجسته و افراد محبوب مشهور است، به بلوواترز دبی بیاییدد.

از زمان افتتاح درهای این مکان در اکتبر 2021، این اولین موزه مادام توسو در شورای همکاری خلیج فارس است که به طرفداران در هر سنی اجازه می دهد تا هفت اتاق موضوعی را در حالی که به دنبال چهره های معروف مورد علاقه خود می گردند، کاوش کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

موزه مادام توسو دبی - در این موزه مومی به چهره‌های معروف نزدیک شوید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کدام ستاره ها در موزه مادام توسو دبی حضور دارند؟

شما نه تنها می‌توانید با 60 ستاره بین‌المللی معاشرت کنید، بلکه می‌توانید چهره‌های 16 بازیکن منطقه‌ای را نیز ببینید. بلقیس فتحی، خواننده رکوردشکن، مرکز توجه اتاق مهمانی A-List است، در حالی که شاهرخ خان، بازیگر بالیوود، با نانسی عجرم و مایا دیاب در مرکز توجه قرار دارد. طرفداران فوتبال می توانند قهرمان خود کریستیانو رونالدو را ببینند، در حالی که دوست‌داران شبکه های اجتماعی نیز می توانند با کایلی جنر یا کارا دلوین سلفی بگیرند.

در میان تمام جاذبه‌های بلوواترز، خانواده‌ها می‌توانند یک روز عالی را با صرف غذا در این منطقه و سوار شدن به چرخ دیدبانی Ain دبی که درست در کنار این مکان است، بگذرانند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *