اگر از طرفداران آکروباتیکو فن آوری و موارد پیش رفته هستید ، پس می خواهید در La Perle by Dragone . صندلی رزرو کنید. این نمایشگاه که در قلب شهر الحبتور واقع شده است، اولین نمایش دائمی دبی است که سالانه 450 نمایش قابل توجه را اجرا می کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تمام موارد اکشندر داخل سالن 1300 نفری، که برای. این به لطف پیش‌بینی‌های سه‌بعدی اطراف تئاتر روی کف، دیوار و سیکلورامای عظیم و سیستم صدای فراگیر 360 درجه به دست می‌آید. و توانایی تبدیل از یک مرحله آبی به یک سکوی خشک را در کمتر از یک دقیقه دارد.

La Perle نمایشی آکروباتیک که آدرنالین شما را به سقف می رساند

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در La Perle DXB چه انتظاری داریم؟

شما روی لبه صندلی خود خواهید بود و گروه بازیگران هنرمندان با استعداد را در اجرای شاهکارهای نفس گیر تماشا می کنید. از شیرجه رفتن در آب از ارتفاع 25 متری گرفته تا پرواز در اطراف سالن بر روی وینچ های پرقدرت و سرپیچی از گرانش بر روی موتور سیکلت ها در یک کره فلزی  وعده شگفت انگیزی را می دهد.

در این نمایش 65 هنرمند حضور دارند که همگی دارای مجموعه ای از مهارت های منحصر به فرد خود هستند. در طول این اجرای 90 دقیقه ای، با طیف وسیعی از بازیگری، آکروباتیک، شیرین کاری های آبی و هوایی نمایش رو در رو خواهید شد.

تولید فرانکو دراگون را تجربه کنید

مغز متفکر لاپرل، به نام  فرانکو دراگون، یکی از پرطرفدارترین کارگردان‌های هنری جهان و رویاپرداز پشت صحنه‌های تئاتری از جمله سلین دیون – ا نیو دی، Le Rêve در لاس‌وگاس و خانه رقص آب در ماکائو خواهد بود. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *