خلیج کوکو – این سالن مد روز پالم جمیرا غذاهای شرق دور و اروپایی را با دکوراسیونی به سبک بالیایی و محیطی آرام در کنار ساحل ترکیب می کند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

وارد این مکان شوید و با پالت خنثی سفید و خرمایی که با رنگ‌های آبی آسمانی و سبز جنگلی برجسته شده است، روبه‌رو خواهید شد. اگر رنگ‌ها به تنهایی شما را آرام نمی‌کنند، صندلی‌های حصیری و کیسه‌های لوبیایی، سقف‌های کاهگلی، چترهای ظریف، بانوج‌های قلاب‌بافی، رؤیاگیرهای بادی و نخل‌های گلدانی مطمئناً شما را به یک جزیره خیالی سوق می‌دهند.

علاوه بر در نظر گرفتن فهرست رستوران‌های محبوب رسانه‌های اجتماعی، به راحتی می‌توان فهمید که چرا این مکان تقریباً یک شبه در اینستاگرام به شهرت رسید.

خلیج کوکو طعم های نئوآسیایی را در کنار ساحل بنوشید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

غذاهای ارائه شده در خلیج کوکو

این منو نمایشی از مفهوم آشپزی آن – آسیایی مدرن با چاشنی قاره ای – است و در اینجا طیف وسیعی از غذای کنار دریا گرفته تا گزینه های سه غذا را خواهید یافت. در تعطیلات آخر هفته، با بشقاب‌هایی از گریل‌های خاص، ماهی و چیپس یا رول‌های گیاهی ماکی و نوشیدنی‌هایی در صنایع دستی هیجان‌انگیز، حال و هوای تعطیلات را حس کنید، زیرا آهنگ‌های DJ زنده در تمام طول روز اجرا می‌شوند.

چه بخواهید برای غذای بیرون به دریا بروید یا انگشتان پایتان را در شن های خنک فرو کنید و برای یک میان وعده در غروب آفتاب به پشت تکیه دهید، خلیج کوکو یک پاتوق جدید و عجیب و غریب با تمرکز بر غذا در دبی است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *