یکی از هیجان‌انگیزترین نقاط ژاپنی شهر، کینویا ، رویایی است که برای نها میشرا، که به‌عنوان «ملکه رامن» دبی شناخته می‌شود، به حقیقت پیوست. او حرفه غذاخوری خود را با کلوپ های شام فروخته شده آغاز کرد و سرآشپز پشت صفحه اینستاگرام @astoryoffood بود، اما اکنون در اولین رستوران خود مشغول است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

طرفداران وفادار به کینویا می‌آیند تا غذای نها را بچشند. کینویا یک تجربه ناهار خوری غیررسمی در شرق دور، همراه غذای خوب و اوقات خوش، با محیطی آرام و مینیمالیستی است که تمرکز آن بر روی غذاهای خوشمزه منو می باشد.

کینویا یکی از بهترین رستوران های ژاپنی شهر دبی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سرآشپز ماسائو کیکوچی مسئول طبخ غذاهای لذیذ در کینویا

همه چیز در اینجا با عشق و با پیروی از دستور العمل های دقیق ساخته شده است. به لطف استعدادهای نها و سرآشپز ماسائو کیکوچی، غذاهای برجسته زیادی وجود دارد که می‌توانید امتحان کنید، از جمله میسو رامن تند با آب مرغ، فلفل قرمز و سیر همراه با تاپینگ‌های انتخابی شما، و ونتونمن با کوفته‌های گوشتی.

پیشنهادات بیشتری نیز وجود دارد – برای مثال، کارااژ سرخ‌شده سبک و طعم‌دار، دلمه‌های کره سوخته، سوشی و ساشیمی و برنج سرخ‌شده با آناگی نیز غذاهایی به یاد ماندنی هستند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

این رستوران خودمانی چندین گزینه برای نشستن دارد، بنابراین از پیشخوان رامن، میز سرآشپز، سالن استراحت، فضای باز غذاخوری و دو اتاق تاتامی محبوب برای غذاخوری خصوصی استفاده کنید. این مکان بسیار محبوب است، بنابراین از قبل رزرو کنید تا ناامید نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *