کودکان در کیدزانیا برجهان حکومت می کنند. کودکان در هر سنی می توانند در این شهر عالی کار کنند، و یا می توانند بازی کنند  به طوری که وانمود کنند بزرگسال هستند. در کیدزانیا 80 فعالیت مهم  60 مرکز شهری وجود دارند. کودکان در کیدزانیا می توانند مهارت های ضروری زندگی خودشان را یادبگیرند و اوقات خوبی را در دبی سپری کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

کیدزانیا مکانی که در آن کودکان بر جهان حکمرانی می کنند + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کیدزانیا کودکان مکانی که در آن رویاهای کودکان تحقق می یابد

حتی بزرگسالان هم می توانند حس خوبی در تجربه کنند. وقتی فرودگاه رسیدید و کارت پروازتان را در آوردید 50 کیدزوس که واحد پول کیدزانیا می باشد به شما داده میشود  و در بخشی به نام زوپروایزر قرار خواهید گرفت. بچه ها با 50 کیدزو می توانند به بانک بروند و چک های خودشان را نقد کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بچه ها می توانند به عنوان آتش نشان، پزشک، افسر پلیس، آزایشگر و دیگر موارد کارپیدا کنند. و بعد از چند دقیقه کار کردن پول زیادی بدست خواهند آورد و می توانند شغلشان را تغییر دهند، اگر کودکان در کیدزانیا یک روز سخت کار کنند می توانند روز بعد در خوش بگذرانند و در بخش های استراحت کنند چون باید با توجه هب حقوقی که میگیرند احساس خوشبختی نیز داشته باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *