اگر از هیجان پیست مسابقه کارتینگ لذت می برید، مستقیماً به  گوکارت سواری دبی بروید. با یک پیست چشمگیر 1.2 کیلومتری، این نقطه اصلی کارتینگ شهر است که به راحتی در مرکز ورزش های چند منظوره بزرگتر اتودروم دبی واقع شده است. بهترین قیمت تور دوبی را از سفریتو بخواهید.

 

مجهز به مدارهای داخلی و خارجی و ناوگان کارت های تفریحی، گوکارت یک راه مطمئن برای افزایش آدرنالین شما است. از مسابقات شگفت انگیز در یک محیط امن، مناسب برای افراد هفت ساله و بالاتر لذت ببرید. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

گوکارت سواری هیجان پیست کارتینگ را در دبی تجربه کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

برگردید تا در گوکارت سواری دبی مسابقه دهید

جلسات به سه رده سنی تقسیم می‌شوند، در حالی که همه سنین می‌توانند از پیست سرپوشیده استفاده کنند، فقط افراد مسن  13 سال به بالا  مجاز به حضور در مدار بیرونی هستند. کارت ها موقعیت رانندگی راحت و عملکرد و هندلینگ سطح بالایی را ارائه می دهند. با مجهز شدن به موتورهای هوندا که شتاب برابر را تضمین می کند، بازدیدکنندگان می توانند مدار استاندارد بین المللی را با سرعت بالا سوار شوند.

17 گوشه و بخش ، یک تونل و یک پل برای آزمایش حتی رانندگان ماهر وجود دارد. اگر مبتدی هستید، ممکن است ترجیح دهید جلسات اجاره “Arrive & Drive” را رزرو کنید، جایی که می توانید کارتینگ را به سادگی برای سرگرمی تجربه کنید. این پیست سرپوشیده همچنین میزبان مهمانی‌های کودکان، کلاس‌های خصوصی و اردوهای کارتینگ است. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *