در جامپ باکس به داخل بپرید، جایی که می‌توانید روی 120 ترامپولین بهم پیوسته که بیش از 2000 متر مربع را در بر می‌گیرند، بچرخید، جاخالی دهید، ضربه بزنید، پرواز کنید و در هوا بپرید. طراحی منحصربه‌فرد این مرکز ماجراجویی شامل مکان‌هایی است که برای دج‌بال، اسلم دانک و افتادن در گودال فوم تجهیز شده‌اند – که تضمین کننده سرگرمی برای همه سنین است. بهترین قیمت تور دوبی را از سفریتو بخواهید.

جامپ باکس پارکی که با ترامپولین آن می توانید کارهای خیلی باحالی انجام دهید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

دوره های تناسب اندام موجود در جامپ باکس

با دوره های تناسب اندام Reboot موجود در جامپ باکس، سطح تناسب اندام خود را افزایش دهید و کالری بسوزانید. از طریق تمرینات کم تاثیر و چربی سوزی به نتایج عالی برسید، زیرا در محیطی تمرین می کنید که ثابت شده است برای مفاصل و عضلات مفیدتر است. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

یک جشن تولد خصوصی رزرو کنید که در آن کارکنان همه چیز از برنامه و بازی ها گرفته تا کیک را انجام می دهند و مطمئن شوید که به جزئیات توجه کرده و محیطی امن برای همه گروه های سنی فراهم می کنند. یک بازی با توپ را برنامه ریزی کنید و با گروهی از دوستان، همکاران یا انفرادی شرکت کنید. با داوری ارائه شده توسط Jump Boxx، آنها همچنین مسابقات مکرری را ارائه می دهند که شما و یک تیم می توانید در آنها شرکت کنید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *