پروژه آتی اسکله جداف با سه میلیون متر مربع در امتداد نهر دبی، دارای یک بندر و مراکز فرهنگی و نمایشگاهی در کنار اسکله است. اجزای محلی متفاوتی وجود دارد، از جمله یک منطقه مسکونی، منطقه تجاری و منطقه خرید که همگی با هدف تمرکز بیشتر بر فعالیت‌های فرهنگی ایجاد شده‌اند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

بازدیدکنندگان مؤسسات زیادی را خواهند دید که آموزش، موسیقی، رقص، سفالگری، صنایع دستی و موارد دیگر را ترویج می کنند. این مکان همچنین اولین پارک هنر و مجسمه سازی را در خود جای خواهد داد (پارک مجسمه سازی اسکله جداف). همچنین پروژه های متعددی در این منطقه وجود دارد، از جمله مانازل الخور، کاخ ورساچه دبی و برج D1.

نگاهی اجمالی به پیشنهادات ساحلی جداف داشته باشید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

نگاهی اجمالی به پیشنهادات اسکله جداف داشته باشید

این پروژه‌ها از طریق پیاده‌روهای کنترل‌شده با آب و هوا با یک تفرجگاه خرده‌فروشی که ۶ کیلومتر در امتداد اسکله جداف امتداد دارد، به یکدیگر متصل می‌شوند. اگرچه مانازل الخور هنوز در حال ساخت است، اما کاخ ورساچه دبی و برج D1 به طور کامل در حال فعالیت هستند.

دبی دومین هتل کاخ ورساچه را در خود جای داده است – اولین هتل در کوئینزلند استرالیا است. برج D1 نیز مشابه ساختمان معروف Q1 است که در ساحل طلایی در کوئینزلند نیز قرار دارد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *