باشگاه تیراندازی جبل علی دبی محدوده های داخلی و خارجی را برای مبتدیان در تیراندازی فراهم می کند. به طوری که  شرکت کنندگان در زمان های بعد در مسابقه شرکت می کنند. این باشگاه در صحرای جبل علی قرار دارد و شکل یک قلعه را نیز دارد. این مکان بهترین بهش برای تمرین تیراندازی می باشد و مثل یک استراحتگاه نیز می باشد.

در این باشگاه تیراندازی پنج میدان تیر وحود دارد که دقیقا مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده اند. شما همچنین می توانید تجربه های خاصی را در رشته های المپیکی تراپ، تراپ دوتایی و اسکیت را تجربه کنید. مهم نیست تجربه شما درچه حدی می باشد. شما در این بخش خواهید توانست که توانایی های تیراندازی های تان را تقویت کنید.

باشگاه تیراندازی جبل علی محلی برای تیراندازی و آموزش افراد در دبی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در باشگاه تیراندازی جبل علی چه کارهایی انجام خواهیم داد؟

اگر شما می خواهید کمی حس ورزش کردن را تجربه کنید، محدوده های زیادی در این باشگاه وجود دارد که می تواند طعم این حس را برایتان دو برابر کند. مربیان حرفه ای و کاربلد زیادی هستند که می توانند به شما کمک کنند.

با این حال شاید دوست نداشته باشید تیراندازی با تفنگ را انتخاب کنید. در این صورت می توانید تیراندازی با کمان را امتحان کنید که در یک سری میدان های تیراندازی حضور خواهید یافت و طعم تیراندازی با کمان را خواهید چشید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

شهریه باشگاه تیراندازی جبل علی از 190 درهم شروع می شود. البته باید بگوییم که هزینه ها برای بخش های مهمانی و اعضای دیگر متفاوت است. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه از وب سایت رسمی باشگاه بازدید نمایید.

این باشگاه به شما کمک می کند تا از زندگی شهری فاصله بگیرید و با تیراندازی با کمان و تپانچه، زوربینگ در هاتا وادی هاب با ماجراجویی بپردازید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *