اگر به دنبال جاذبه ای هستید که عملاً شما را شگفت زده کند، به آی فلای دبی بروید. این اولین تونل باد شیشه ای عمودی 10 متری در سیتی سنتر میردیف است که به یک مرکز خرید متصل شده است. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

همچنین یکی از اولین مراکز چتربازی سرپوشیده است که تا کنون در منطقه افتتاح شده است.اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

آی فلای دبی مکانی برای چتربازی سرپوشیده و هیجان انگیز در سیتی سنتر میردیف

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

مراحل آماده شدن برای پرواز در آی فلای دبی

پس از آماده شدن کامل با لباس باد و محافظ چشم، وارد تونل می شوید و به سمت جلو در وزش باد ایجاد شده از زیر خود می افتید. تحت تعلیم یک مربی خبره که شما را در داخل تونل همراهی می کند، نیازی به ترس از لرزش های قبل از سقوط ندارید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

بسته به سطح راحتی و استعداد شخصی شما، مربی شما ممکن است این فرصت را به شما بدهد که چند چرخش یا تلنگر به خودتان بدهید، که  بخش های فوق العاده ای را ایجاد می کند. مطمئن شوید که برای ثبت تجربه خود به دوربین نگاه می کنید. این ماجراجویی جسورانه فقط برای جسورها نیست برای همه بی خطر نیز می باشد و بروشورهایی برای افراد از سن  سالگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *