ورزش های آبی دبی در ساحل  جمیرا بیچ رزیدنس (JBR)، نزدیک دبی مارینا راه اندازی شده است. با انجام ورزش‌های آبی همچون فلای بورد، X-Jetpacks، X-Jetblades، Jetovators و Flybike که به لطف فناوری‌های جدید اسکی روی آب پدید آمده‌اند، هیچ راهی بهتر از این برای سرگرم شدن وجود ندارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این موارد آدرنالین خون شما را بالا خواهند برد و برای افراد بالای 16 سال که دنبال هیجان هستند مفید خواهند بود. بنابراین اگر در تعطیلات با بچه های بالغ هستید، این یک تجربه خانوادگی عالی است. اگر احساس می‌کنید این ورزش برای شما مناسب نیست، همچنان می‌توانید با دیدن انواع نمایش‌های پیرامون ورزش‌های آبی لحظات خوبی را تجربه کنید.

ورزش های آبی دبی ، بهترین تجربه ورزش های آبی را در دبی کسب کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

ساعت های انجام ورزش های آبی دبی

این ورزش‌ها صبح و همچنین شب‌ها زیر پرتو‌های نور نورافکن‌های پیشرفته ارائه می شود. یک تور جت اسکی با راهنما انتخاب کنید و در اطراف برج العرب جمیرا و آتلانتیس، نخل گردش کنید. اگر نمی‌خواهید سرگرمی به پایان برسد، ورزش‌های آبی مجموعه‌ای از دستگاه‌های سرگرم‌کننده خود را برای بردن به خانه می‌فروشد. پس از یک جلسه پر انرژی، وعده غذایتان را در یکی از رستوران‌های مجموعه میل کنید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *