Heritage Express دبی – سوار بر یک مجلس متحرک – یک فضای سنتی میزبانی برای مهمانان – شوید و در خیابان های تاریخی دبی سفر کنید تا میراث ماندگار آن را کشف کنید. Heritage Express با اتوبوس‌های روشن و دنج، یک شرکت توریستی است که بازدیدکنندگان را دعوت می‌کند تا بیشتر کاوش کنند، کمی عمیق‌تر بگردند و احساسی نسبت به زندگی واقعی امارات داشته باشند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

Heritage Express دبی را در مجلسی روی چرخ کشف کنید + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

بلیط ها و بسته های ارائه شده توسط Heritage Express دبی

Heritage Express که توسط تیمی از راهنماهای محلی مشتاق به نام قصه گوها یا سفیران فرهنگی اداره می شود، پنج نوع تجربه را ارائه می دهد. این تجربه‌ها شامل گشت و گذار فرهنگ محور، کاوش های آشپزی، جلسات داستانی مملو از میراث، فعالیت های پیرامون فولکلور و آداب و رسوم و سرگرمی برای کل خانواده است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

تورها از محله تاریخی الفهیدی شروع می‌شوند و معمولاً شامل توقف در جاذبه‌هایی مانند مرکز تفاهم فرهنگی شیخ محمد بن راشد آل مکتوم (SMCCU) برای وعده‌های غذایی خوب و پرسش و پاسخ، مسجد محبوب جمیرا، و ماجراجویی بیابانی با الهام از بادیه‌نشینان می‌شوند.

به دنبال پیشنهادهای فصلی در وب سایت Heritage Express باشید که معمولاً از 150 درهم برای هر نفر شروع می شود. کودکان نیز می توانند از نرخ های ویژه استفاده کنند، در حالی که ای تجربه همیشه برای کودکان نوپا رایگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *