تور هلیکوپتری دبی – تور هوایی شهر دبی راهی عالی برای مشاهده همه جاهای دیدنی شهر به طور همزمان است. HeliDubai تور‌های هلیکوپتر‌ی را بر فراز شهر و مکان های دیدنی آن ارائه می دهد. از این محل مشاهده بی‌نظیر، بناهای دیدنی مانند برج خلیفه (بلندترین برج جهان)، برج العرب و جزایر مصنوعی شگفت انگیز نخل جمیرا سبب تحسین می‌شود. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.تور هلیکوپتری دبی یک شرکت دارنده امتیاز هلیکوپتر در دبی با شهرت جهانی

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تور هلیکوپتری دبی شما را به مکان های صعب العبور می برد

برای شروع می‌توانید سوار یکی از هلیکوپترهای بسیار پرکاربرد به نام AS350 شوید که در فیلمبرداری فیلم‌های سینمایی سریع و خشن 7، مستند تخت گاز، مستند نشنال جئوگرافیک و بازی  Red Bull’s Air Race نقش داشته است. بسته‌های پیشنهادی شامل تورهای عکاسی برای گرفتن عکس عالی از آسمان‌خراش‌های دبی است. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

می‌توانید از خدمات HeliDubai برای رفتن به مکان های صعب العبور در اطراف دبی یا رزرو کردن یک گردش خصوصی شیک استفاده کنید. یک سفر 12، 17، 22 یا 40 دقیقه ای رزرو کنید. یک خلبان متخصص استخدام کنید تا یک هلی کوپتر را برای یک سفر سفارشی شما در اختیار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *