دوچرخه سواران از آماتور تا حرفه ای می توانند منطقه کوهستانی زیبای هاتا را در مرکز مسیر دوچرخه سواری کوه هاتا ببینند. این تسهیلات چهار سطح مسیر مجزا را ارائه می‌دهد تا سواران جدید بتوانند از مسیرهای مبتدی‌تر در مسیرهای سبز لذت ببرند. تریل سواران کهنه کار می توانند مسیرهای سیاهی را طی کنند که به مهارت بیشتری نیاز دارد. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

مرکز مسیر دوچرخه سواری کوه هاتا مکانی برای رکاب زنی آماتورها و حرفه ای ها

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

شرایط رکابزنی در مرکز مسیر دوچرخه سواری کوه هاتا چطور است؟

مسیرها 24 ساعت شبانه روز و 365 روز در سال باز هستند و استفاده از آنها کاملا رایگان است. گزینه‌های کرایه محدود است، بنابراین ممکن است بخواهید دوچرخه خود را بیاورید (می‌توانید در راه خروج از شهر در Wolfi’s Dubai یکی را کرایه کنید) و قبل از حرکت، یک نسخه از نقشه مسیر را بردارید.

اگر می خواهید ماجراجویی خود را یک شبه ادامه دهید، کمپ هاتا تریل نیز برای استفاده در هر زمان در دسترس است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

 

همیشه مطمئن شوید که به خانواده یا دوستان خود اطلاع دهید که قصد دارید کجا سوار شوید و تجهیزات صحیح را برای تعمیر دوچرخه خود در مسیر حمل کنید – ابزار دوچرخه، لوله داخلی یدکی، پمپ، و کیت تعمیر پنچر. لباس های سبک از جمله وسایل ایمنی بپوشید و علائم و دستورالعمل های رسمی را دنبال کنید. برای سایر نکات و اطلاعات مهم، وب سایت زیر را بررسی کنید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *