آب های فیروزه ای سد هاتا در فاصله 90 دقیقه ای از شهر پرهیاهو دبی، آرامشی را فراهم می کند. در نزدیکی هتل هاتا فورت و مرکز محبوب فعالیت در فضای باز هاتا وادی هاب، بدنه آب توسط قله های ناهموار رشته کوه هاجر احاطه شده است، که تضاد کاملی با ماسه های بیابانی دارد که در مسیر رسیدن به هاتا از آن عبور خواهید کرد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

برای دیدن مناظر کوهستانی و کایاک سواری از سد هاتا دیدن کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

کارهایی که باید در سد هاتا می توانید انجام دهید.

می توانید ماشین خود را در امتداد لبه آب برانید، بین ایستگاه های عکاسی پیاده روی کنید و مدتی را صرف تماشای زیبایی های طبیعی منطقه کوهستانی اطراف سد کنید. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

اما شاید بهترین راه برای تماشای مناظر منظره، مستقیماً از آب باشد.  هاتا کایاک خدمات اجاره ای را با شروع از 60 درهم برای کایاک، کانو، قایق سواری و غیره ارائه می دهد، بنابراین بازدیدکنندگان می توانند به سمت آب رفته و مقداری کالری نیز بسوزانند.

این نقطه مخصوصاً در ماه‌های سرد زمستان محبوب است، و همچنین دارای فعالیت‌هایی برای کودکان است (آن‌ها با اردک‌ها در کنار آب خوشحال می‌شوند!)، اما به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به قله باید چندین پله را بالا بروید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

در آنجا، یکی دیگر از ویژگی های چشمگیر را نباید از دست بدهید یک نقاشی دیواری بزرگ مشرف به آب که یادبود پدران امارات متحده عربی، مرحوم شیخ زاید بن سلطان آل نهیان و شیخ راشد بن سعید آل مکتوم را به یاد می آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *