از 1 اکتبر 2021 تا 31 مارس 2022، اکسپو 2020 دبی – اولین نمایشگاه جهانی که در خاورمیانه، آفریقا و منطقه جنوب آسیا برگزار می شود – تغییرات پایدار زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی در سراسر جهان را به همراه خواهد داشت. از همگان دعوت می‌شود تا با ارائه یک برنامه سرگرمی پویا و متنوع از سراسر جهان، به ساخت دنیایی جدید با تجربیات و نوآوری‌هایی برای تغییر زندگی بپیوندند.

اکسپو 2020 که در یک مینی شهر ساخته شده به مساحت 4.38 کیلومتر مربع واقع شده است، با معماری آینده نگرانه و جدیدترین پیشرفت ها نمایش داده شده است. قبل از یافتن شگفتی‌های بیشتر در کل محل برگزاری، 191 غرفه کشوری خیره‌کننده را در حوزه‌های نوآوری و فناوری، سرگرمی، هنر و فرهنگ، غذا، معماری، تجارت و آموزش جستجو کنید.

مناطق موضوعی اکسپو 2020 را کشف کنید

مناطق موضوعی اکسپو 2020 را کشف کنید

سه فضای اصلی در نمایشگاه اکسپو 2020 وجود دارد که نمی توان آنها را از دست داد:

منطقه پایداری

این منطقه با «درختان» خورشیدی و متراکم‌کننده آب، و سیستم‌های آبی مبتنی بر آبیاری سنتی falaj عربی مجهز شده است و مکانی برای Terra – غرفه پایداری مملو از راه‌حل‌های بین‌المللی – است که هدفشان حفاظت از سیاره ماست. پس از اینکه دیدید کشورها چگونه با استفاده از فناوری به پایداری می‌پردازند، برای کاوش در صخره‌های مرجانی یا نمایشی در فضای باز، از خانه Hammour بازدید کنید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم اکسپو 2020 .

منطقه تحرک

درباره اکتشاف فضا بیاموزید، دستگاه‌های حرکتی آینده را کشف کنید یا از سواری در یک وسیله نقلیه آینده نگر لذت ببرید. Alif – The Mobility Pavilion مرزهای بین دنیای فیزیکی و دیجیتال را خواهد شکست. نکات برجسته شامل مسیر 330 متری است که هم زیرزمینی و هم در هوای آزاد است، بنابراین می‌توانید دستگاه‌های حرکتی و بزرگ‌ترین آسانسور مسافری جهان را که می‌تواند بیش از 160 نفر را در یک زمان جابجا کند، در عمل ببینید.

منطقه فرصت

ببینید چگونه زندگی‌های ما به هم متصل می‌شوند و با درخشان‌ترین تغییردهنده‌های جهان، فقط در منطقه فرصت ملاقات می‌کنید. در غرفه فرصت، ردپای شخصیت های الهام بخش و نوآوران اجتماعی را دنبال کنید و در مورد چگونگی ایجاد آینده ای بهتر بیشتر بدانید. علاقه مندان جوان و فعال همچنین می توانند در فعالیت های اختصاصی مهارت سازی و توانمندسازی جوانان شرکت کنند. اکسپو 2020

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

بلیط نمایشگاه دبی، زمان افتتاحیه و رسیدن به آنجا

بلیط نمایشگاه دبی ، زمان افتتاحیه و رسیدن به آنجا

اکسپو 2020 تمام هفته از ساعت 10 صبح تا نیمه شب شنبه تا چهارشنبه و 10 صبح تا 2 بامداد پنجشنبه و جمعه باز است. قیمت بلیط از 95 درهم برای بزرگسالان شروع می شود و برای کودکان (6 تا 17 سال)، سالمندان (60 سال به بالا)، دانش آموزان و افراد مصمم رایگان است.

گزینه‌های بلیط عبارتند از بلیط فصلی، بلیط چند روزه، بلیط یک روزه و پکیج خانوادگی. بلیط فصلی با دسترسی نامحدود برای تمام شش ماه تنها با 495 درهم برای بزرگسالان، ارزش بسیار خوبی دارد، در حالی که گذرنامه چند روزه امکان دسترسی 30 روز متوالی از اولین روز استفاده را برای AED195 فراهم می کند.

محل برگزاری نزدیک به فرودگاه بین‌المللی آل مکتوم است و از شهر اصلی از طریق حمل‌ونقل جاده‌ای و ایستگاه متروی اختصاصی خود که می‌تواند هر ساعت ۲۲۰۰۰ مسافر را در هر جهت در خود جای دهد، قابل دسترسی است. اکسپو 2020

همچنین یک سرویس اتوبوس عمومی رایگان وجود خواهد داشت که می‌تواند بازدیدکنندگان را جابه‌جا کند. بازدیدکنندگان می توانند به ایستگاه های اتوبوس در مکان های مختلف شهر نگاه کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *