تاریخ معاصر امارات متحده عربی را در جدیدترین پیشنهاد فرهنگی دبی – موزه اتحاد – کشف کنید. این موزه در یک ساختمان جدید باشکوه واقع در جمیرا قرار دارد و مجموعه‌ای از غرفه‌های تعاملی را ارائه می‌کند که بازدیدکنندگان می‌توانند تاریخ امارات را کشف کنند. از طریق عکس‌ها، فیلم‌ها و موارد دیگر، ببینید که چگونه کشور طی سال‌ها، به‌ویژه بین سال‌های 1968 و 1974 پیشرفت کرده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

موزه اتحاد موزه ای که به حفظ میراث امارات اختصاص دارد + چرا باید از آن دیدن نماییم

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در موزه اتحاد تولد امارات را کشف کنید

میراث غنی امارات متحده عربی را قبل از امضای معاهده ای که هفت امارت را متحد می کند، کشف کنید. در مورد توسعه اقتصادی خارق العاده امارات متحده عربی از زمان استقلال آن، به عنوان اولین فدراسیون در جهان عرب، بینشی به دست آورید. این موزه با وسعت بیش از 25000 متر مربع در همان مکان تاریخی خانه اتحادیه واقع شده است، همان مکانی که قانون اساسی در سال 1971 به امضا رسید.

سقف سفید منحنی شکل و منحصربفرد موزه که توسط معماران کانادایی موریاما و تشیما طراحی شده است، از شکل قانون اساسی الهام گرفته شده است. همچنین با هفت ستون که نماد قلم هایی است که برای امضای قرارداد استفاده می شود، تزئین شده است. موزه اتحاد مجهز به یک کتابخانه، یک مرکز آموزشی، یک سالن نمایشگاه موقت و یک رستوران است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *