پارک سافاری دبی 119 هکتاری در دبی که اخیراً برای ارائه تجربیات استثنایی تر بازسازی شده است، نزدیک به 3000 حیوان از سراسر جهان را در خود جای داده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

این پارک دوستدار محیط زیست که نیروی آن عمدتاً از انرژی خورشیدی تامین می شود، اکنون به دلیل تعهد خود به حفاظت از حیوانات، حفاظت و آموزش، قصد دارد یکی از 10 باغ وحش برتر جهان باشد.

پارک سافاری دبی با موجودات باورنکردنی در حیات وحش قدم بزنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در پارک سافاری دبی چه انتظاری داریم؟

سفری را در پارک سافاری آغاز کنید و «روستاهای» مختلف در سراسر باغ‌وحش را کاوش کنید، از جمله دهکده عربی، آسیایی و آفریقایی. این پارک دارای 15 گونه گوشتخوار و مجموعه ای از نخستی ها، خزندگان، پرندگان و دوزیستان است.

سایر نکات برجسته این پارک عبارتند از تجربه جدید «پشت صحنه»، فعالیت‌های تعاملی مانند غذا دادن به زرافه‌ها یا فیل‌ها، نمایش‌های زنده مانند برنامه‌ای که تاکتیک‌های عالی شکار و پرواز پرندگان شکاری را به نمایش می‌گذارد، و مزرعه اختصاصی کودکان برای نگهداری از بچه‌های کوچک.

کسانی که می‌خواهند استراحت کنند می‌توانند به منطقه وادی قدم بگذارند، جایی که می‌توانند در رستوران‌هایی برای صرف غذا بنشینند یا از یک پیک نیک لذت ببرند و از مناظر خوش‌منظره و عجیب اطراف دیدن کنند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *