در اپرای دبی از نمایش های زنده لذت ببرید و هنر و فرهنگ فراوانی را کشف کنید. مقصد هنرهای نمایشی در سطح جهانی میزبان بهترین اپراها در دبی است – اما اینجا خیلی بیشتر از یک سالن اپرا است.

این سالن سرگرمی و موسیقی هدفمند این امکان را دارد که از یک تئاتر سنتی به یک سالن کنسرت و حتی به یک طبقه مسطح بدون هیچ صندلی تبدیل شود. این فضا گنجایش 2000 مهمان را دارد و انواع مختلفی از سبک های اجرا، از باله گرفته تا ارکسترهای کلاسیک و نمایش را ارائه می دهد. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

اپرای دبی نمایش های شگفت انگیز را در این مکان چشمگیر تماشا کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

نمایش های درخشان در اپرای دبی

برای تکمیل تجربه خود، زودتر برسید یا بعد از یک اجرا منتظر بمانید تا از گزینه های غذاخوری در محل استفاده کنید. لابی خیره‌کننده اپرای دبی به عنوان پس‌زمینه‌ای عالی عمل می‌کند و شما می‌توانید مناظر خیره‌کننده برج خلیفه معروف را تماشا کنید.

اپرای دبی در سراسر فواره دبی، در کنار مرکز خرید، در مرکز شهر قرار دارد و ترکیبی از برنامه های استعدادهای بومی و تولیدات تور از سراسر جهان را ارائه می دهد. برای ارج نهادن به میراث غنی امارات متحده عربی، یانوس روستوک – معمار پشت این شاهکار – این ساختمان را شبیه یک قایق سنتی عربی طراحی کرد. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

بازدیدکنندگان از این منطقه می‌توانند توری را در این مرکز باشکوه بگذرانند، که بینش‌هایی در مورد معماری آن و دسترسی به دنیای پشت صحنه محصولات پیشرفته ارائه می‌دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *