خط ساحلی درخشان شهر را از بندر دبی تحسین کنید، منطقه‌ای کنار دریا در لنگرگاه دبی که دارای پیشرفته‌ترین ترمینال برای سفر دریایی و بزرگترین لنگرگاه در منطقه است. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

این مقصد دریایی در کلاس جهانی که در نزدیکی پالم جمیرا و جزیره بلوواترز واقع شده است، می‌تواند تا 700 قایق را در خود جای دهد و در حال حاضر برای بازدید عموم باز است، همچنین هتل‌ها، کافه‌ها، فروشگاه‌های خرده‌فروشی و رستوران‌های جدیدی نیز در این منطقه به زودی افتتاح خواهند شد.

رستوران ایتالیایی L’Amo Bistro Del Mare که با فهرستی از غذاهای دریایی خاص و چشم‌اندازهای باورنکردنی از خلیج فارس و خط افق لنگرگاه دبی شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد، بسیار محبوب است.

بندر دبی یک مقصد دریایی در کلاس جهانی در حاشیه خلیج فارس + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

مرکز تفریحی بندر دبی

بندر دبی همچنین دارای یک مرکز تفریحی به مساحت 120000 متر مربع با دو پایانه در یک اسکله به طول 910 متر است. برای درک مقیاس آن، پایانه‌ها به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که به‌طور هم‌زمان به گردش کامل مسافران دو کشتی بزرگ بپردازند.

بندر دبی در حال تبدیل شدن به یکی از محبوب ترین آدرس ها برای اقامت، بازی و لذت بردن از سبک زندگی آفتابی دبی است. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *