در میان بزرگترین پارک های درخشان در تاریکی با پنج بخش مجزا،  درخشش باغ دبی میزبان بیش از 500 تاسیسات الهام گرفته از طبیعت، توهمات هنرهای بصری و جاذبه های فصلی است که به بازدیدکنندگان در هر سنی نوید یک تجربه نورانی را می دهد. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

شعار “چه دنیای شگفت انگیزی است” نه فقط برای سرگرمی بلکه برای آموزش نیز وجود دارد. این باغ رنگارنگ امیدوار است موضوع گرمایش جهانی و ردپای کربن را ترویج کند و چیزی که این بخش  پر زرق و برق را واقعاً چشمگیر می کند استفاده از لامپ های کم مصرف و مواد بازیافتی در سراسر آن است.

درخشش باغ دبی صدها نمایشگر درخشان در یک باغ جادویی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در دبی گاردن گلو  یا درخشش باغ دبی چه انتظاری داریم؟

این پارک مملو از جاذبه‌های مختلف است که همگی مضامین منحصربه‌فردی دارند و به کوچک‌ترین تا مسن‌ترین خانواده چیزی می‌دهند که خیره شوند. یکی از جذابیت‌های اصلی، تاسیسات آبزیان شناور است که دارای یک چتر دریایی غول‌پیکر است که در آسمان می‌درخشد و انعکاس آن در دریاچه می‌درخشد.

در همین حال، دیرینه شناسان آماتور زمانی که در منطقه دایناسورها با چهره هایی به اندازه واقعی روبرو می شوند، خود را در وران ژوراسیک میبینند. بازدیدکنندگان همچنین مجذوب مجسمه های یخی و مفاهیم هنری متمرکز در مکان خواهند شد.

غذاهای سبک خیابانی در ون ها و دکه ها در سرتاسر مکان ارائه می شود، از جمله غذاهای مورد علاقه  این پارک مانند هات داگ، پیتزا و بستنی خواهد بود. در کنار بخش های نفس گیر و گل های درخشان در اطراف، نمایش های آکروباتیک وجود دارد تا شب را پر جنب و جوش تر کند. این مکان عالی برای گذراندن یک شب و ساختن خاطره با عزیزان بسیار مناسب است.شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *