در دلفیناریوم دبی ، دلفین‌هاو فوک‌ها ستاره‌های این نمایشگاه هستند. این موجودات جذاب می رقصند، شعبده بازی می کنند، توپ بازی می کنند، از حلقه ها می پرند و حتی نقاشی می کنند. نمایش های شبانه دارای  بخش های  آکروباتیک  در این سیستم است. در بعدازظهرهای  مهمانان حتی این فرصت را دارند که با دلفین ها شنا کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

دلفیناریوم دبی - با دلفین ها آشنا شوید، با هم دوست باشید و بازی کنید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سایر سرگرمی های دلفیناریوم دبی

همانطور که با یکی از وعده های غذایی روزانه شان پذیرایی می شوید، با آنها دوست خواهید شد. برای ارتقای تجربه، مربی نیز می شوید تا همه چیز را در مورد دلفین‌ها و فوک‌ها بیاموزید – نحوه زندگی، بازی و بررسی موارد مربوط به آنها را یاد خواهید گرفت. در کنار پستانداران دریایی، می توانید پرندگان را از سراسر جهان نیز بررسی کنید. 20 گونه مختلف از جمله کاکادو از استرالیا و ماکائو از آمریکای جنوبی را ببینید.

جاذبه های دیگر عبارتند از یک اتاق ترامپولین، یک پیچ و خم آینه دار، یک تئاتر 5 بعدی و 7 بعدی که در آن فیلم های چند بعدی شما را غرق خودشان میکنند. کل محل برگزاری به ویژه برای گروه های مدرسه و جشن های تولد مناسب است، پس می توانید شادی زیادی در این جا بدست آورید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *