فعالیت خانوادگی عالی در خلیج دلفین ، بخشی از پارک آبی Aquaventure در آتلانتیس در انتظار شماست. مورد استقبال دوستانه دلفین‌های پوزه بطری قرار بگیرید و از بین مجموعه‌ی جلسات طراحی شده، متناسب با توانایی‌ شنا و گروه سنی خود، یکی را انتخاب کنید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تعاملات دلفین ها به طور کامل توسط تیمی از مربیان بسیار ماهر هماهنگ می شود و مهمانان حدود 30 دقیقه وقت خود ار در آب می گذرانند. در طول این مدت، شما لحظات بسیار خاص را با این پستانداران شایان ستایش و باهوش خواهید گذراند.

خلیج دلفین مکانی که می توانید روز خود را کنار دلفین‌های بازیگوش بگذرانید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تفریح ​​دریایی در خلیج دلفین

چه بخواهید در اعماق آب شیرجه بزنید تا موجودات را در حال شنا مشاهده کنید، یا بخواهید در کنار باله های دلفین‌ها شنا کنید و یا حتی با دست به سطح بدن آن‌ها بکشید، خلیج دلفین مطمئنا روز شما را به بهترین وجه رقم می‌زند و شما را با لبخند به خانه می فرستد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

این همه چیز نیست – هر تجربه اینجا شامل دسترسی رایگان در همان روز به یک ساحل خصوصی با مناظر خیره کننده اقیانوس و سواری های هیجان انگیز پارک آبی، و همچنین نرخ های تخفیف یافته دسترسی به آکواریوم The Lost Chambers است که در آن می توانید شگفتی های آبزی بیشتری را کشف کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *