کویر سافاری دبی در صحرای وسیع و دیدنی امارات انجام می‌شود. منظره ای خیره کننده از غروب نارنجی را تماشا کنید و در یکی از ماجراجویی ترین فعالیت های شهر غوطه ور شوید. اپراتور تور بسته‌های متنوعی از جمله سفر به لهباب برای مشاهده “Big Red” – بلندترین تپه شنی دبی که به خاطر رنگ زیبای آن نامگذاری شده است، ارائه می دهد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

سافاری صبحگاهی شامل ساندبورد سواری و تماشای طلوع شگفت انگیز خورشید است. شتر سواری یک راه ایده آل برای پیمودن مسیری در سراسر بیابان به همان روش مردمی است که برای قرن ها در این منطقه ساکن بوده اند. سافاری عصرانه صحرا قبل از توقف در کمپ صحرا برای لذت بردن از یک جشن سنتی عربی، یک سواری هیجان‌انگیز بر روی تپه‌های شنی فراهم می‌کند.

سافاری کویر دبی ، با شترها، موتورهای چهارچرخ و غیره در صحرا کند و کاو کنید.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

با سافاری کویر دبی در فعالیت های فرهنگی شرکت کنید.

پس از یک شب سرگرمی با رقاصان و موسیقی، از یک شب اقامت لذت ببرید که در آن می توانید به آسمان باز پر ستاره خیره شوید. لباس های سنتی برای امتحان کردن در دسترس هستند و به شما امکان می دهند در یک رویداد فرهنگی غوطه ور شوید.

سافاری صحرا دبی همچنین اطمینان حاصل می کند که از شما به بهترین نحو در طول سفر مراقبت می شود. مناظر بی‌نظیر صحرا، غلتیدن بر روی تپه‌ها و ایجاد خاطراتی برای ماندگاری یک عمر برای شما تضمین می‌شود.

به دنبال ماجراجویی بیابانی بیشتر هستید؟ با بالن سواری برفراز تپه‌های شنی پرواز کنید یا با بادیه نشینی آل مرموم طعم زندگی در صحرا را بچشید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *