رستوران دیمون داک – این سرآشپز برای رستوران‌های لندن و هنگ‌کنگ ستاره‌های میشلین دریافت کرده است و اکنون در حال سرو بشقاب‌های آسیایی خود در دبی است. Demon Duck در کاخ سزار در جزایر بلوواترز، با نگاهی تازه به آثار کلاسیک کانتونی، مالزیایی و کره ای، مهمانان را به سفری در خاور دور می برد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

رستوران دیمون داک مکانی برای سرو غذاهای محلی توسط سرآشپز مشهور

خلاقیت در رستوران دیمون داک حاکم است

Demon Duck که به خاطر تفسیرهای بازیگوش و محبوب خود شناخته شده است، بر امپراتوری آشپزی لیونگ که قبلاً نوآوری Bo و اردک ممنوعه را در بر می‌گرفت، ساخته خواهد شد. همانطور که از نام آن پیداست، اردک Peking یک تخصص برای ستاره تلویزیون است. این رستوران را انتخاب کنید تا غذاهایی خوشمزه امتحان کنید، از جمله اردک Peking که آهسته برشته شده و با مرکبات کالامانسی، بسته بندی کاهو اردک و سوپ خاص سرو می شود.

 

در این مکان غذاهای محلی نیز سر‌و می شود. از بوک چوی با رویه دوکا گرفته تا هوموس فلفل قرمز که همراه اردک ترد، به‌علاوه بسته‌بندی‌های کاهو که با پیچ و تاب عربی و شاورما آناناس سرو می‌شود، انتظار می‌رود غذاهایی که قبلاً هرگز دیده نشده‌اند، سرو شوند. ارائه نمایشی ظروف روی میز، از جمله فلامبه پر از آتش در دسر و پرتاب دقیق رشته فرنگی خرچنگ، باعث هیجان بیشتر می‌شود.

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

رستوران دیمون داک

فضای داخلی این مکان تم اردک را با آثار هنری مدرن، بشقاب‌های گرافیتی و حتی حوض زیبای پر از اردک پلاستیکی در بیرون در تراس و باغی وسیع نشان می‌دهد. نوشیدنی ها و ظروف نیز با نقاشی‌های مربوط به پرندگان تزئین شده اند که مطمئناً ایده‌های اینستاگرامی زیادی را برای افراد فراهم می کند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *