دیپ دایو دبی ، آخرین مورد افزوده شده به صحنه پر رونق ورزش و فعالیت های ماجراجویی شهر، مکانی است که برای همه علاقه مندان به آبزیان وجود دارد. استخر این مرکز تفریحی با عمق 60.02 متر که در ژوئیه 2021 افتتاح شد، توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان عمیق ترین استخر شنای جهان برای غواصی تایید شده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

جدای از عمق قابل توجه آن، این استخر دارای امکانات بی نظیر دیگری در زیر آب است، مانند یک شهر غرق شده را که در خودش دارد. با منظره شهری متروک خود، غواصان می توانند این منطقه غوطه ور مدرن شبیه آتلانتیس را کاوش کنند و جزئیات پیچیده را کشف کنند.

این ساختمان که شکلی شبیه صدف دارد، ادای احترام به میراث غواصی مروارید دبی و شجاعت پیشگامان اماراتی است. دیپ دایو دبی با یک فروشگاه غواصی و هدیه در محل، یک رستوران و فضاهای ملاقات که می تواند میزبان 100 مهمان باشد، همچنین مکانی پویا برای رویدادها است. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

دیپ دایو دبی در یک رکورد به اعماق جدید فرو بروید + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تجربیاتی که باید در دیپ دایو دبی خواهید داشت.

این مرکز در تمام طول سال دوره های غواصی آزاد و غواصی و همچنین تجربیات هدایت شده را ارائه می دهد که توسط تیمی از متخصصان بین المللی غواصی انجام می شود. پیشنهادات در سه دسته قرار می گیرند تا به بهترین وجه برای افراد 10 ساله و بالاتر از همه سطوح، از تازه کارها گرفته تا متخصصان غوطه ور ارائه شوند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دسته  کاشف برای کسانی است که مشتاق یک غواصی هستند یا می خواهند گواهینامه غواص را شروع کنند. در همین حال، هر کسی می‌تواند از مزیت دسته غواصی استفاده کند و تجربه غواصی را در محدوده گواهینامه خود امتحان کند. همانطور که از نام آن مشخص است، دسته توسعه آموزش هایی را برای رشد مهارت ها و گواهینامه ها تا سطح مربی ارائه می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *