رستوران کلی که غذاهایی تازه از سراشپز نیکی را ارائه می‌دهد، همه چیز دارد – یک مکان متمایز در جزیره بلوواترز، مناظر غبطه‌انگیز، و غذاهای خاص که فرهنگ و خلاقیت را منعکس می‌کنند. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

رستوران کلی

Clay در اصل بحرینی است، جایی که به دلیل طراحی و طعم آشپزی خود مورد تحسین قرار گرفت. این رستوران در دبی ، این میراث برنده را با طراحی داخلی همراه طرح‌های متنوع، بافت‌های غنی و آثار مرکزی هنری ادامه می‌دهد. غذاها اینجا مخصوص هستند و طعم های لطیف ژاپن و پرو را القا می کنند تا تنوع آشپزی نیکی را به نمایش بگذارند.

بالکن مناظر وسیعی از Ain دبی و فراتر از آن را به نمایش می‌گذارد که به لطف اجرای زنده دی‌جی با یک موسیقی متن شاد تکمیل می‌شود. اگر می خواهید به این رستوران بیایید، مخصوصاً در آخر هفته‌ها، از قبل رزرو کنید.

رستوران کلی کجاست؟ + آدرس و چرا باید به این رستوران در دبی برویم

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

منوهای سرآشپز رستوران کلی و موارد دیگر در دبی

در بزرگداشت نیکی برای غذاهای ژاپنی-پرو باید بگوییم که این غذا دو فرهنگ آشپزی درخشان را گرد هم می آورد. قبل از اینکه سراغ گریل‌های خوش طعم، استیک‌های واگیو، سوشی رول‌های عالی و غیره بروید، از میان طیفی از لقمه‌های سبک، از جمله کارااژتمپورا، سرویچه غذاهای دریایی و سالادهای تازه غذایی انتخاب کنید.

این رستوران یک منوی گسترده دارد، بنابراین، اگر شک دارید، omakase را انتخاب کنید، جایی که سرآشپز 8 تا 12 غذا را انتخاب می کند و مستقیماً در پیشخوان سوشی برای شام سرو می شود. Clay omakase فقط از 399 درهم در دسترس است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

همه چیز به گونه ای طراحی شده است که با جزئیات سرو استثنایی و ترکیبی از طعم ها و بافت ها در هر لقمه مورد تحسین قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *