رستوران قناری ، رستورانی پرنور و دلپذیر در برج‌های دریاچه‌های جمیرا (JLT)، می‌تواند در اواخر این ماه به یکی از محبوب‌ترین رستوران‌های جامعه تبدیل شود. مفهوم غذاخوری تازه به لطف Joey Ghazal، صاحب رستوران‌های محبوب Maine در دبی و لندن، معنا پیدا کرد.

رستوران Canary  در اقامتگاه درختی بانیان احساس خوبی القا می‌کند. این رستوران که دو طبقه از یک ساختمان مستقل را اشغال می‌کند، دارای آشپزخانه اوپن و چشم‌انداز کنار استخر است، در حالی که در طبقه بالا، سالن استراحت روی پشت بام به لطف چشم‌اندازهای درخشان آسمان‌خراش‌ها می‌درخشد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

برخلاف افق آینده‌نگر بیرون، فضای داخلی شیک‌تر است و خاطرات استراحت در زیر نور آفتاب در مالیبو یا پالم اسپرینگز را تداعی می‌کند. به رنگ‌های حصیری و مکرومه، رنگ‌های خاکی و زرد قناری، پرده‌های مهره‌دار، فرش‌های شگ و لوسترهای برگ شیشه‌ای فکر کنید. همه اینها در کنار هم قرار می گیرند تا مکانی دنج و خنک برای صرف غذا و استراحت ایجاد کنند.

در رستوران قناری چه انتظاری داریم

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در رستوران قناری چه انتظاری داریم

رستوران Canary  به‌عنوان تنها مکان غذاخوری روی پشت‌بام در محله JLT، سطح کاملا جدیدی از طعم غذاخوری را ارائه می‌کند.

این منو که به‌عنوان یک «غذاخوری آرام در ساحل غربی» توصیف می‌شود، دارای طعمی خوشمزه از لقمه‌های مد روز کالیفرنیایی، آسیایی، غذاهای سالم و آرامش‌بخش، طعم‌های آمریکای جنوبی و موارد دیگر است. در واقع، همه موارد دلخواه در یک مکان قابل تجربه است.

بنشینید و اجازه دهید انرژی خوب وارد بدنتان شود. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *