کاخ سزار دبی یک هتل پر جنب و جوش و مجلل است که در جزیره زیبای بلوواترز دبی واقع شده است. خانواده خود را با طیف الهام بخشی از گزینه های سرگرمی، از روزهای شنا در استخر گرفته تا اجرای موسیقی زنده، هیجان‌زده کنید. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

این اقامتگاه دارای طیف وسیعی از تجربه‌های ناهار خوری سطح جهانی در برخی از بهترین رستوران‌های دبی، از جمله آشپزخانه Hell توسط گوردون رمزی، سرآشپز ستاره‌دار میشلین است. یک روز را در کوآ اسپا در نظر بگیرید، یا ببینید در The Rotunda – یک مکان اجرای زنده 500 نفره با گنبدی متمایز – که داغ‌ترین سرگرمی‌های تور و تولیدات به سبک لاس‌وگاس را دارد، چه خبر است.

کاخ سزار دبی سرگرمی در یک هتل مجلل و مشهور + آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

با اقامت خود در کاخ سزار دبی کارهای بیشتری انجام دهید

کاخ سزار دبی «مینی سزارها»، باشگاه امپراتوری از بچه‌های زیر 12 سال دعوت می‌کند تا در برنامه‌های خلاقانه و رویدادهای سرگرم‌کننده شرکت کنند. اجازه دهید کودکانتان در بازی‌های داخل سالن، کلاس‌های آشپزی و شب‌های سینما زیر ستاره‌ها در حالی که شام ​​می‌خورید و استراحت می‌کنید، سرگرم شوند.

رزرو هتل شما همچنین طیف وسیعی از فعالیت ها را در سراسر شهر باز می کند. می‌توانید در پارک آبی لاگونا با دسترسی رایگان برای همه مهمانان هتل تفریح کنید. در یا کاملاً رایگان وارد یک جنگل بارانی استوایی در سیاره سبز شوید، یا نوجوانان خود را در باشگاه انحصاری ROAM بگذارید و خودتان در ساحل کوو بنشینید و استراحت کنید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *