انتظار یک فضای پرهیاهو را در برس مانکی داشته باشید، یک مکان تفریحی دو طبقه که نوید ساعت ها سرگرمی را برای همه می دهد. این مکان که در جزیره مدرن بلوواترز واقع شده است – که دارای محدودیت سنی بالای 21 سال است – دارای یک سالن بولینگ محبوب با 12 لاین، شبیه‌سازهای مسابقه واقعیت مجازی، و بیش از 60 گیم‌نت است. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

سرگرمی های موجود در Brass Monkey

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

سرگرمی های موجود در برس مانکی

دوستان خود را با یک دور بازی Pac-Man، حلقه های تیراندازی، هاکی روی هوا و موارد دیگر به چالش بکشید – به زودی باز هم می خواهید برگردید و امتیازات بیشتری بگیرید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

می‌توانید بازی خود را با یک بلیط بازی و فقط از 100 درهم شروع کنید. این بلیط‌ها منقضی نمی‌شوند، بنابراین می‌توانید از اعتبار باقی‌مانده در بازدید بعدی خود استفاده کنید.

 

بازدیدکنندگان می‌توانند انواع مختلفی از غذاهای خوشمزه را در Brass Monkey امتحان کنند. در طبقه همکف، از غذاهای راحتی الهام گرفته از آمریکا مانند پیتزا و تاکو در Americana یا غذاهای آسیایی مانند گیوزا و بائو نان در Bushido در طبقه اول دبی لذت ببرید. گیاهخواران و وگان ها نیز از طیف وسیعی از غذاهای لذیذ که در هر دو طبقه می توانند امتحان کنند، لذت می برند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *