در موزه بیت الخنیار – که به عنوان موزه خنجر نیز شناخته می شود – بینشی منحصر به فرد از یکی از نمادین ترین آیتم های امارات متحده عربی به دست آورید. خنجر عربی بخشی جدایی ناپذیر از سنت اماراتی است که توسط اعلیحضرت شیخ زاید و همچنین بسیاری از شخصیت های برجسته دیگر پوشیده شده است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

موزه بیت الخنیار ، از طریق خنجر نمادین درباره میراث امارات متحده عربی بیاموزید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

اشیاء موجود در موزه بیت الخنیار دبی

در داخل «بیت» (به معنی خانه)، بازدیدکنندگان می‌توانند به یادگارهای تاریخی ارزشمند فرهنگ محلی، در تنها موزه خنجرهای اماراتی دبی نگاهی بیندازند. اقلام بکر همراه با مجموعه عظیمی از عکس‌های تاریخی به نمایش گذاشته شده‌اند که چندین نسل از فرمانروایان و شهروندان امارات متحده عربی را به تصویر می‌کشند که با افتخار تیغه‌های خنجر خود را به عنوان بخشی از لباس‌های خود به نمایش می‌گذارند.

تجربه فرهنگی با گزینه ای از قهوه سنتی که در کافه دنج موزه سرو می شود ادامه می یابد. ورودی موزه بیت الخنیار فقط 5 درهم هزینه دارد و در محله تاریخی الفهیدی واقع شده است که مجموعه ای باورنکردنی از خانه ها و موزه های میراثی را در خود جای داده است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *