ماجراجویی پارک های آونتورا ، بزرگترین پارک زیپ لاین دبی و محبوب‌ترین مسیر طناب‌زنی در فضای باز در پارک مشریف در محله میردیف، به تفریحی با مضمون طبیعت بروید. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

در میان جنگلی از درختان قاف، جویندگان هیجان می توانند از بین بیش از 80 چالش هیجان انگیز موجود برای سنین و سطوح دشواری مختلف انتخاب کنند. شش مدار شامل 24 زیپ لاین وجود دارد که در طبقات مختلف، از زمین تا بالاتر در درختان پخش شده است.

ماجراجویی پارک های آونتورا در این مکان بالای درخت از شاخه ها تاب بخورید

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در مجموعه ماجراجویی پارک های آونتورا چه انتظاری داشته باشیم؟

این مسیر ناهموار تنها یکی از هفت پارک ماجراجویی بین‌المللی بالای درخت توسط Aventura Amazonia است. بیش از 35000 متر مربع فضا برای آزاد کردن ماجراجوی درونی خود وجود دارد. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

فعالیت های زیادی برای کل خانواده و همچنین بسته های اختصاصی برای تیم های شرکتی، علاقه مندان به جشن تولد و کمپ های تابستانی وجود دارد. برای اطمینان از تجربه ای امن، توسط مربیان و تسهیلگران خبره راهنمایی خواهید شد.

از میان مدارهای Discovery و Ranger مناسب برای کودکان، پیشنهاد Explorador متمرکز بر خانواده یا مدارهای چالش برانگیز Aventura، Thriller و Xtreme را انتخاب کنید. جلسات دشوارتر شامل پرش جسورانه 25 متری تارزان و زیپ لاین به طول 160 متر در سراسر پارک است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *