آواتارا ، یک تجربه منحصر به فرد طعم‌دهی گیاهی، به عنوان تناسخ غذای روح‌انگیز هندی تعریف می‌شود. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

آواتارا با مدیریت Passion F&B، استادان آشپزی در 50 مورد از بهترین استودیو ها که توسط  Trèsind و Trèsind مورد تحسین قرار گرفته است، بر روی مواد غذایی فصلی و بومی که با طعمی عالی ارائه می شود تمرکز دارد. این رستوران در فضای صمیمی که قبلا توسط استودیو Trèsind در هتل voco اشغال شده بود، یک تجربه صمیمی را ارائه می‌کند که فقط 24 نفر جا دارد. هر غذا از منوی 10 غذایی آن با توضیحی در مورد مواد اولیه، منشا و اغلب حکایت شخصی از سرآشپز وارد می شود.

آواتارا اختراع مجدد غذاهای گیاهی هندی در شهر دبی حاشیه خلیج فارس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

چه چیزی در آواتارا انتظار داریم

سرآشپز راهول رانا که اصالتاً اهل ریشیکش، شهری در کوهپایه های هیمالیا در هند است، غذاهای دوران کودکی خود را دوباره اختراع کرده تا منویی سرشار از نوستالژی ایجاد کند. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

و اگرچه هر غذا کاملاً گیاهی است، هیچ پیاز یا سیری در آشپزخانه او یافت نمی شود. درعوض، طعم طبیعت از طریق آن می‌درخشد و سرآشپز امیدوار است ادراکات غذای گیاهی را در شهر و فراتر از آن تغییر دهد.

قبل از افتتاح آواتارا، رانا مهارت های خود را به مدت شش سال در Trèsind و کارناوال Trèsind به عنوان یک سرآشپز اجرایی قنادی تقویت کرد. سابقه او در غذاهای متمرکز بر سبزیجات همراه با دقت شیرینی پزی راه را برای یک منوی پیچیده که در کام شکوفا می شود هموار کرده است. دبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *