در AquaFun، بزرگترین پارک آبی بادی در دبی ، یک روز هیجان انگیز را تجربه کنید. در مجموع 2700 متر مربع و 25 متر در دریا امتداد می یابد، بیش از 110 بازی مختلف برای بالا رفتن، پریدن و سر خوردن بی پایان در این پارک رنگارنگ وجود دارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

با مناظر بی‌نظیر اقامتگاه‌های ساحلی معروف جمیرا در پس‌زمینه، این پارک آبی برنده جوایز متعدد، فهرستی از کارهایی است که باید برای هر کسی که به دنبال هیجان‌های ساحلی است، انجام دهد.

AquaFun از روی موانع بادی در آب های آزاد بپرید + تصویر و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

بهترین آفتاب و دریا را در AquaFun دریافت کنید

AquaFun بچه ها و بزرگسالان را ساعت ها سرگرم خواهد کرد. در تمام طول سال باز است، بنابراین شانس زیادی برای شرکت در آن وجود دارد.  در این بخش می توانید قدرت و چابکی خود را بیازمایید، در حالی که بیشترین استفاده را از زمان خود در خارج از منزل ببرید.

شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

آن را به یک رویداد تمام روز با یک وعده غذایی آرامش بخش  و شایسته در عصر و به دنبال ماجراجویی های خود تبدیل کنید. از میان مجموعه‌ای از غذاخوری‌های آرام یا زیبا در فضای باز در محله اطراف، با گزینه‌هایی مانند Shake Shack، غذاخوری شگفت‌انگیز Couqley French Bistro و بسیاری از یافته‌های دلپذیر در امتداد The Walk در JBR، لذت فراوانی را تجربه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *