رستوران Anása با غذاهای اصیل یونانی و خدمات گرم، مکانی استثنایی برای صرف غذا و استراحت است. این رستوران در کنراد دبی در جاده شیخ زاید واقع شده است، اما علیرغم موقعیت مکانی آن در امتداد بزرگراه اصلی شهر، به لطف حال و هوای خوشایند آن، کیلومترها دورتر از آن را احساس خواهید کرد. بهترین قیمت تور دبی را از سفریتو بخواهید.

این رستوران یک «جای دنج شهری» واقعی است که با درختان زیتون، مبلمان حصیری و دکوراسیون شیک کامل شده است. سفر به دبی قطعا یکی از بهترین تجربه های شما تا آخر عمر خواهد بود.

رستوران Anása مکانی با غذاهای یونانی باشکوه در یک جای دنج شهری

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

رستوران Anása مکانی که تنها شام در آن سرو می شود

Anása که به معنای “نفس” ترجمه می شود، فقط برای شام باز است و منویی پر از پیچ و تاب های خلاقانه مدیترانه ای و غذاهای یونانی اصیل است که با مواد اولیه محلی تازه مزرعه ای که تحت سرپرستی سرآشپز اجرایی پرشور ایلیاس دولامیس به بهترین شکل آماده شده اند، درست شده است.

مواد اولیه آزمایش شده ای مانند تزاتزیکی خامه ای، تاراموسالاتا و اختاپوس کبابی، در کنار مواد اصلی لذیذی مانند صیدهای تازه روز، آستاکوماکارونادا (ماکارونی خرچنگ) و البته پورتوکالوپیتا (کیک پرتقالی شیرین) وجود دارد.

در تعطیلات آخر هفته، رستوران نمایشی را در داخل و خارج از آشپزخانه با موسیقی زنده یونانی همراه با غذاهای باکیفیت به نمایش می گذارد. در طول زمستان های دیدنی دبی، میزهای تراس همیشه یک انتخاب محبوب هستند، بنابراین به یاد داشته باشید که از قبل رزرو کنید. ارزانترین قیمت ویزای دبی را از سفریتو بخواهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *