خیابان آلسرکال که زمانی یک منطقه صنعتی در مرکز دبی بود، اکنون شامل حدود 40 انبار است که به گالری ها، استودیوهای رقص، کافه های صنایع دستی و غیره تبدیل شده اند. این محله فرهنگ خلاقیت را پرورش داده است و اکنون یکی از قطب های هنری پیشرو در منطقه است. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

از زمان شروع ساده آن به عنوان یک گالری مستقل در سال 2008، کلمات مورد توجه قرار گرفتند و مفاهیم مشابه خیلی زودی به این منطقه منتقل شدند. خیابان آلسرکال رشد کرد و به یک مکان محبوب برای نمایشگاه‌های گالری و نمایش آثار هنری مدرن، و همچنین رویدادهای فصلی و روزهای اجتماعی در فضای باز تبدیل شد. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

خیابان آلسرکال جایی که هنرمندان خلاقیت را به صحنه هنری دبی تبدیل می کنند

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

در خیابان آلسرکال از خلاقیت خود لذت ببرید

اینجا اولین منطقه ای است که در امارات وجود دارد و تحت هدایت برنده جایزه معماری پریتزکر، رم کولهاس، قرار می گیرد. حتی اگر طرفدار هنر نیستید، ارزش این را دارد که از گالری‌های معاصر خیابان آلسرکال – از گالری Carbon 12 و Leila Heller گرفته تا Gulf Photo Plus – و فضاهای اجتماعی خلاقانه مانند thejamjar برای کلاس نقاشی دیدن کنید.

بازدیدکنندگان همچنین می‌توانند برای نمایش فیلم‌های مستقل در تئاتر آرت‌هاوس سینما آکیل توقف کنند یا تماشاگران محلی را ببینند که در سالن هنرهای نمایشی The Junction روی صحنه می‌روند. یک جلسه تمرینی را در باشگاه ورزشی بوتیک CRANK Fit امتحان کنید و در کافه Nightjar Coffee الهام گرفته از هیپسترها، از نوشیدنی‌های مخصوص لذت ببرید یا در Wild & The Moon غذاهای سالم بخورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *