بازدیدکنندگان می توانند در مورد قدیمی ترین ساکنان امارات از طریق تور‌های گردشگری تجربه بادیه نشینی آل مرموم بیشتر بیاموزند، جایی که شما میراث امارات و اسرار صحرا را دوباره کشف خواهید کرد.

این یک ماجراجویی عملی و کنکاش در گذشته است که از طریق پیمودن تپه‌های طلایی شنی با کاروانی از شترهای سنتی آغاز می‌شود و در ادامه به شرکت در یک نمایش باور نکردنی در مورد شاهین شکاری، با هدف نشان دادن نقش مهم شاهین در سال‌های گذشته، ختم می‌شود. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

تجربه بادیه نشینی با آل مرموم در صحراهای دبی + عکس و آدرس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

تجربه بادیه نشینی در صحرای دبی

پس از آن، در دهکده سنتی بادیه نشین در قلب حفاظتگاه حفاظت شده صحرای آل مرموم – بزرگترین حفاظتگاه طبیعی بدون حصار دبی در امارات بنشینید. این روستا با استفاده از مواد اولیه ارزشمند مانند موی بز ساخته شده است و دارای چادرهای بادیه نشین، ایستگاه های آشپزی، قهوه سازی عربی، نقاشی حنا، منطقه دامداری و غیره است.

نمایش زنده آشپزی غذاهای محلی را تماشا کنید و از خوردن یک غذای سنتی با بادیه نشینان لذت ببرید، زیرا آنها با داستان های جذابی که در طول نسل ها منتقل شده است، شما را سرگرم و شاد می کنند. این تجربه، فرهنگ بادیه نشینان را زنده نگه می دارد و بینشی را در مورد میراث فرهنگی امارات ارائه می دهد.

در یک ماجراجویی با بالون هوای گرم از بالای صحرا حرکت کنید و از مناظر خیره کننده ماسه های لغزان، طلوع خورشید و کوه های باشکوه لذت ببرید. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *