شهر الحبتور هتل ها و تفریحات در ساحل کانال آبی دبی + عکس

شهر الحبتور که در نزدیکی مرکز شهر دبی قرار دارد، یک مکانی آرامش‌بخش، متشکل از هتل‌های پنج ستاره و سرگرمی‌های در کلاس جهانی از جمله تئاتر La Perle DXB است که  منظره‌های منحصربه‌فرد با بیش از 65 اجراکننده ماهر دارد. اگر قصد دارید از شهری مدرن و لوکس و اسلامی دیدن کنید تور دبی را به شما پیشنهاد می کنیم.

بازدیدکنندگان می‌توانند در ساختمان‌های مجلل که توسط معماران برجسته طراحی شده‌اند، مانند کاخ الحبتور، هتل رستوران LXR، هتل V ، هتل‌های هیلتون اقامت کنند. مجموع این هتل ها بیش از 1600 اتاق با طیف وسیعی از خدمات و امکانات منحصر به فرد ارائه می دهند.

شهر الحبتور هتل ها و تفریحات در ساحل کانال آبی دبی + عکس

مطالب مرتبط : مهاجرت به دبی

مجموعه های موجود در شهر الحبتور

مجموعه‌های وسیعی دیگری نیز وجود دارند که عبارتند از آکادمی تنیس، بوتیک‌ها، کافه‌ها و The Atrium – یک مرکز غذاخوری و سرگرمی پر جنب و جوش، که در پنج سطح قرار دارد. گزینه‌های بسیار متنوعی برای  صرف غذا در این شهر وجود دارد که عبارتند از Zoco، یک غذاخوری مدرن مکزیکی و The Rose & Crown، که غذاهای دلچسب انگلیسی ارائه می‌دهد.

BOA Dubai، یک سالن استراحت فوق العاده لوکس با چشم اندازهای باورنکردنی از طبقه 32 هتل V است آماده پذیرایی از شما برای صرف یک عصرانه رویایی است. شرایط و مدارک مورد نیاز برای ویزای دبی را می توانید در سفریتو بررسی کنید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.