در زمان های قدیم ،آذربایجان باکو یکی از پرجمعیت ترین شهرها نه تنها در قفقاز جنوبی بلکه در کل خاورمیانه بود! ایچریشهر – شهرک قدیمی در قلب شهر – اکنون به عنوان موزه در فضای باز عمل می کند و تاریخ باستان ، میراث فرهنگی و معماری را تا امروز حفظ می کند. قرن ها پیش ، میادین بازار ، خیابان ها و املاک بزرگ  شلوغ در ایچریشهر ظهور کردند. برج مایدن شهر قدیمی و کاخ شیروانشاه حتی در فهرست میراث جهانی یونسکو گنجانده شده است. با کاهش قیمت تور آذربایجان به شما سفر به این کشور جذاب را پیشنهاد می کنیم.

صنایع دستی ایچریشهر 

صنایع دستی ایچریشهر

ایچریشهر خانه ای برای طیف گسترده ای از صنایع دستی مانند سفال ، فلز و ظروف شیشه ای است. این شهر با داشتن ردیف سه گانه از دیوارهای قلعه و برج مایدن برای دفاع با کمک خطوط لابیرنت آن ساخته شده است. سربازهای دشمن که به ایچریشهر حمله کردند ، بعد از گمشدن در این تله سنگی مدت زیادی زنده نماندند.

آنجا نظم خاصی برای تنفس زندگی جدید در کوچه های باریک شهر قدیمی وجود دارد و در تمام این سال ها تکامل یافته است. در درون این دیوارها می توانیم نگاهی اجمالی از زندگی که از نگاه نیاکان ما وجود داشت ، بکنیم. با کاهش قیمت تور باکو شما می توانید با قیمت مناسب از این شهر زیبا دیدن نمایید.

ایچریشهر 

 

دستی ایچریشهر 

مطالب مرتبط : مهاجرت به آذربایجان

ایچریشهر  باکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *