کشور کوچک کوهستانی و گردشگری ارمنستان با قلمرو خود تنها رتبه 138 جهان را در اختیار دارد. علاوه بر این ، کل قلمرو آن (بیش از 90٪) در ارتفاع 1000 متر بالاتر از سطح دریا واقع شده است. با همه اینها ، دومین کشور مملو از کلیساهای باستانی ، صومعه ها و اماکن مقدس و اولین کشوری که مسیحیت را به عنوان یک مذهب رسمی در 301 پذیرفت ، است. ارمنستان یک بهشت گردشگری است. با انتخاب تور ارمنستان از این کشور شگفت انگیز دیدن نمایید.

پایتخت و فرصت های گردشگری ارمنستان

پایتخت و فرصت های گردشگری ارمنستان

پایتخت آن، ایروان مملو از جاهای دیدنی است ، شهری که همه باید از آن بازدید کنند. دو کلیسای نه چندان دور از ایروان وجود دارد – اچمیادزین و زوارتنوتس که در 1500 سال پیش ساخته شده اند. کلیساها به عنوان یکی از قدیمی ترین بناهای مسیحی ارمنستان هستند و در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارند. یکی از پیشنهاد های جذاب ما به مشتریان جهت سفر خاطره انگیز تور ایروان می باشد.

تورهای گردشگری ارمنستان

تور های گردشگری ارمنستان ، انتخاب برنامه های سفر پیشنهادی است که برای کمک به شما در برنامه ریزی سفر ، در کنار هم قرار گرفته اند. ارمنستان کشوری مساعد و توریستی است. شما می توانید به طور مستقل با انجام کارهای خود با استفاده از کتاب سفر ، اطلاعات موجود در اینترنت و استفاده از برنامه های تور پیشنهادی ما در وب سایت ما به طور مستقل سفر کنید. همچنین می توانید از راهنمای سفر بخواهید تا تور گردشگری ارمنستان خود را برای صرفه جویی در وقت و داشتن یک برنامه سفر بهینه متناسب با نیازهای خود ، جمع کند.

ما از دانش و تجربه محلی خود برای تهیه برنامه سفر اختصاصی تور متناسب با برنامه و علایق شما استفاده خواهیم کرد. برنامه های سفر را با بازخوردهایی که از مسافران گذشته و آخرین تحولات گردشگری دریافت می کنیم ، در نظر می گیریم. همچنین می توانید در یکی از تورهای گروهی اسکورت شده ما که تاریخ عزیمت را در طول سال مشخص کرده است ، ثبت نام کنید. این تورها بسیار پرطرفدار هستند ، و با تقسیم هزینه با سایر اعضای گروه ، می توانند در هزینه خود صرفه جویی کنند.

اکتشافات تاریخی و فرهنگی در گردشگری ارمنستان

اکتشافات تاریخی و فرهنگی در ارمنستان

فرصت های گردشگری ارمنستان ، کلیه اکتشاف های فرهنگی و تاریخی را عرضه می کند. به عنوان مثال ، معبد گارنی. این شگفت انگیز است ، اما این یک واقعیت است که این معبد در قرن اول ببا بودجه ای که توسط امپراطور رومی نرو اختصاص داده شده، ساخته شده است. معبد گارنی ، با ستون ها تزیین شده است که مثل یونان باستان به نظر می رسد و در خاورمیانه قرار دارد.

حتی در این کشور کوهستانی کوچک ، جاهایی وجود دارد که آنها نه تنها از نظر معماری منحصر به فرد هستند بلکه یک گویش محلی خاصی نیز دارند. آن همه چیز در مورد ارمنستان غربی است ، جایی که شما در آن جا شهر جورجیا ، دومین شهر بزرگ ارمنستان و آروچ ، پایتخت باستانی ارمنستان را پیدا خواهید کرد.

غذاهای سنتی و گردشگری ارمنستان

غذاهای سنتی و گردشگری ارمنستان

غذاهای ارمنی بسیار شگفت انگیز و متنوع است و تنها تعداد خراوت ها و ششلیک ها بیش از 10 نوع است. یادآوری می شود که نان نازک ارمنی سنتی “لاواش” در فهرست میراث غیر محسوس یونسکو درج شده است.

محبوب ترین تورهای ارمنستان تورهایی به دریاچه های کوهستانی است که در میان آنها دریاچه سوان با معابد باستانی بسیاری که در سواحل آن قرار دارد محبوب ترین تور است. آنجا همچنین بزرگترین گورستان با “خاچکارا” باستانی در سواحل سوان در نزدیکی روستای نورادوز وجود دارد. تاریخ ارمنستان بر روی کاخهای سنگی نورادوز حک شده است. تورها به چشمه های معدنی آب گرم در جرموک نیز بسیار پرطرفدار هستند و به دنبال آن بازدیدی از یک کارخانه شراب در آرنی همراه با تست شراب انجام می شود.

رشد گردشگری ارمنستان از الگوی نمایی برخوردار است: ایروان و شهرهای تفریحی کوچک دیلجان ، جرموک و Tsakhkadzor در حال بهبود زیرساخت های گردشگری هستند.

شما می توانید در هر زمان از سال و بدون در نظر گرفتن شرایط آب و هوایی به ارمنستان سفر کنید: دارای استراحتگاه اسکی کوهستانی و سواحل زیبا ، تورهای شگفت انگیز گاسترونیکی و جشن های مختلف. شما صداهای ملودیک دودوک و منظره عالی از کوه آرارات را برای همیشه به یاد خواهید آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *