پیست اسکی ساکلیکنت واقع در Bakirlidag ، در دامنه کوه های Taurus ، امکان اسکی در آنتالیا را فراهم می کند. به دلیل نزدیکی مرکز اسکی به استوا ، این مرکز نام خود را جهانی کرده است. این مرکز امکان برگزاری مسابقات ورزشی زمستانی و همچنین در فصل تابستان را دارد.

روزهای افتابی پیست اسکی ساکلیکنت آنتالیا

روزهای افتابی پیست اسکی ساکلیکنت آنتالیا

میانگین تعداد روزهای آفتابی 75 روز است. ضخامت متوسط برف بین 100-200 سانتی متر متغیر است. در بعضی مواقع ضخامت برف می تواند تا 5 متر نیز برسد. همچنین اسکی بین دسامبر و آوریل امکان پذیر است. با تور آنتالیا می توانید به این مکان شگفت انگیز سفر کنید.

تجهیزات اسکی را می توانید در آن جا خریداری کنید. همچنین رستوران ها ، کافه ها و سالن های کنفرانس وجود دارد. این مرکز 250 تخت خواب دارد. جکوزی ، سونا ، دیسکو و فعالیتهای متنوعی و همچنین امکانات آب گرم و حمام وجود دارد.

موقعیت جغرافیایی این پیست اسکی

موقعیت جغرافیایی پیست اسکی ساکلیکنت

این یک پیست اسکی از مرز جنگل است. به همین دلیل همه اسکی بازان مبتدی تا افراد حرفه ای می توانند در اینجا اسکی کنند. 1 تله سیژ ، 2 تلسکی ، 1 دستگاه آسانسور کودک و 1 دستگاه بالابر تیوب برفی در مرکز وجود دارد. در کل 5 باند وجود دارد. بالابر1400 متر طول و ظرفیت 800 نفر در ساعت را دارد. یكی از تلسكی ها دارای طول 645 متر و ظرفیت حمل 400 نفر در ساعت است.

دیگری 950 متر طول و 400 نفر در ساعت ظرفیت حمل دارد. بالابرتیوب برفی به طول 350 متر با ظرفیت حمل 300 نفر در ساعت و در آخر اینکه بالابر کودک 200 متر طول و 100 نفر در ساعت ظرفیت حمل دارد.

مرکز اسکی ساکلیکنت در فاصله 37 کیلومتری آنتالیا قرار دارد. سایت KayakTransfer.com با خیالی آسوده شما را از شهرهای اطراف دور می کند و شما را به روشی ایمن و راحت به مرکز اسکی ساکلیکنت منتقل می کند. پس با خیالی راحت تور ترکیه را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *