آبشار کورسونلو در زمینی سرشار از فلورا در میان درختان کاج  است که 7 کیلومتر جلوتراز جایی است که در کیلومتر24 جاده آنتالیا -مرسین به سمت چپ می پیچید.

آبشار کورسونلو مکانی دیدنی در شهر آنتالیا و کشور ترکیه

موقعیت و محیط آبشار کورسونلو

یک دره باریک 2 کیلومتری محیط اطراف آبشار را در 18 متر جلوی آن محاصره کرده است که 7 دریاچه کوچک از طریق آبشارهای کوچک به یکدیگر متصل می شوند. این منطقه از سال 1986 برای بازدیدکنندگان باز است. آبشار و منطقه پیک نیک 33 هکتار از زمین را در بر می گیرد. اگر با تور آنتالیا به این مکان سفر کردید عکس هاش رو برای ما بفرستید.

آبشار کورسونلو از حدود 10 متر میریزد و آبگیر کوچکی را تشکیل می دهد که در آن لاک پشت های آب شیرین ، خرچنگ ها و ماهی ها  زندگی می کنند. یک آسیاب کوچک احیا شده در حین تنظیمات محیطی در ضلع غربی منطقه واقع شده است. منطقه پیک نیک با چشمه ها ، صندلی ها ، سیخ ها و زمین های بازی، راحتی  پیک نیک فراهم می کند.

پارک طبیعی یک مکان تفریحی در نزدیکی آبشار کورسونلو

آبشار کورسونلو یک مجموعه آبشار کوچک در میان یک جنگل کاج و خنک است. گیاهان و جانوران غنی از مناطق اطراف آن ، آن را به مکان اصلی فعالیتهای اکوتوریسم مانند پیاده روی در طبیعت ، و مشاهده زندگی گیاهان و حیوانات تبدیل کرده است. قدم زدن در کورسونلو ، در میان جو منحصر به فرد معطر با تمشک ، گل سرخ های وحشی و رایحه بسیاری از گیاهان دیگر ، ممکن است فرصتی برای مواجهه با خرگوش ، سنجاب ، دارکوب ، لاک پشت یا سایر حیوانات کوچک باشد.

در تور ترکیه می توانید مکان های مشابه بسیاری را ببینید.

چطور یک سفر شگفت انگیز به این مکان داشته باشیم؟

چطور یک سفر شگفت انگیز به این مکان داشته باشیم؟

آبشار ممکن است برای شما خیلی جالب و شگفت انگیز به نظر نرسد اما منطقه پیک نیک و تفرجگاه در سواحل رودخانه ایجاد شده توسط آب های آبشار از نظر تنوع گیاهان بسیار جالب است. این منطقه به عنوان تونل گیاهی نامیده می شود و به دلیل گیاهان به جز در زمستان ، بازدید کنندگان را به خود جلب می کند.

هوای بکر و مناظر مسحورکننده ، بازدید کننده های زیادی را به پارک طبیعت برای سفرهای تفریحی روزانه و پیک نیک  می آورد. تراس ، زمین بازی ، پارکینگ و سایر امکانات رفاهی در دسترس بازدید کنندگان قرار دارد.

مطالب مرتبط: مهاجرت به ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *